Radomska Astrobaza działająca przy PSP 17 w Radomiu organizuje I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Astronomicznej pt.: Skarby Wszechświata W Mojej Głowie. Konkurs jest skierowany do dzieci uczących się w radomskich szkołach podstawowych, który został podzielony na dwie kategorie wiekowe. Dla klas 1-3 będzie to konkurs plastyczny, a tematem będzie nasz Układ Słoneczny. Natomiast dla klas 4-6 będzie to test z wiedzy astronomicznej. 

Prace plastyczne należy dostarczyć do 15 maja 2017 roku do PSP 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu mieszczącej się przy ul. Wierzbickiej 89/93.

UWAGA!!!

Do 5 maja 2017 roku przedłużyliśmy możliwość zgłaszania się szkół do udziału w teście astronomicznym. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs dla klas 4-6 odbędzie się 22 maja o godzinie 9:30. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 maja, a uroczyste podsumowanie nastąpi 30 maja o godzinie 9:30 w Astrobazie.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

PS

Składamy ogromne podziękowania dla Dominika Popławskiego - właściciela firmy Red Image za stworzenie pięknego plakatu reklamującego nasz konkurs.

Astrobaza na YouTube

Astrobazę w Radomiu wspierają: